Po ciężkich bojach na trudnej nawierzchni poznaliśmy najlepszą czwórkę Mistrzostw Domów Studenckich Uniwersytetu Łódzkiego „Lumumby Cup”, którym patronuje GKS "Bełchatów" SSA.

W najbliższy juwenaliowy piątek dojdzie do ostatecznych rozstrzygnięć zawodów. O godz. 14:30 na Lumumby Camp za XIII Domem Studenckim rozpocznie się wielki finał rozgrywek a pierwsze kopnięcie ma być dziełem samego Rektora Uniwersytetu Łódzkiego. W meczu o koronę i sławę zagrają studenci XI DS oraz Synapsy, którzy w półfinałowych spotkaniach odprawili kolegów z Wieży Babel i Hadesu. Ci ostatni o brązowy medal rywalizować będą w czwartek o godz. 18.

Przedstawiciele GKS "Bełchatów" SSA, którzy będą obecni podczas finałowego starcia, przekażą na ręce organizatorów turnieju nagrody: statuetkę dla Króla Strzelców, zaproszenie na wybrany jesienny mecz Piłkarskiej Ekstraklasy w Bełchatowie dla mistrzowskiej ekipy oraz upominki dla trzech najlepszych drużyn. Uroczyste przekazanie nagród nastąpi na scenie Juwenaliów około godz. 22.

Dodatkowo zawodnicy Jedenastki i Synapsy będą wsparci podczas finałowego meczu oficjalnymi napojami izotonicznymi GKS77.