Pozostały ostatnie godziny, by wziąć udział w zabawie, w której do wygrania są bilety na sobotni mecz PGE GKS Bełchatów z Lechią Gdańsk. Złóż życzenia swojemu klubowi i wpadnij na urodziny!

By zdobyć jedną z 35 bezpłatnych wejściówek na mecz z lechistami wystarczy do czwartku 22 listopada do godz. 23:59 przesłać autorskie życzenia z okazji okrągłych urodzin klubu. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone biletami na ten wyjątkowy mecz, który w całości ma mieć jubileuszową oprawę a kibice będą mogli liczyć na niespodzianki.

Życzenia należy przesyłać drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub bezpośrednio do klubu na adres: ul. Sportowa 3, 97-400 Bełchatów.

Do udziału w konkursie klub zaprasza osoby posiadające Karty Kibica GKS Bełchatów, na które zostaną „nabite” bezpłatne bilety na mecz z Lechią Gdańsk (sobota, 24 listopada, godz. 13:30).

W zgłoszeniu do konkursu prosimy poza samą treścią życzeń podać imię, nazwisko oraz nr telefonu celem poinformowania zwycięzców o wygranej.

Wyniki konkursu zaprezentujemy w piątek 23 listopada.