Już wkrótce czeka nas wyjątkowy mecz. W najbliższą sobotę o godz. 13:30 na stadionie przy Sportowej PGE GKS Bełchatów podejmie Lechię Gdańsk. Spotkanie będzie miało jubileuszowy charakter ze względu na 35. urodziny klubu.

Sobotnia rywalizacja to także kolejny mecz "o życie" w kontekście walki o utrzymanie w lidze! Drużyna potrzebuje Waszego wsparcia!

Nie zwlekajcie więc z zakupem biletu i omińcie kolejki w dniu meczu! W przedsprzedaży czekają wejściówki na to arcyważne spotkanie! Szczególnie gorąco zachęcamy do zakupu biletów na trybunę południową B, na którą jednorazowo wprowadzono cenę 5 zł za bilet normalny i ulgowy! Stwórzmy wyjątkową jubileuszową oprawę i pomóżmy drużynie głośnym dopingiem!

Bilety na pozostałe trybuny w atrakcyjnych cenach od 1 do 15 zł są do nabycia w Punkcie Obsługi Kibica w trybunie południowej stadionu w dni robocze w godz. 8 - 16 oraz meczową sobotę od 9. Ponadto pod nowym adresem internetowym www.bilet.gksbelchatow.com funkcjonuje aplikacja do internetowego kupna biletów.

Zobacz cennik

Uwaga! Osoby spoza województwa łódzkiego oraz pomorskiego, które chcą wejść jednorazowo na mecz z Lechią bez Karty Kibica GKS Bełchatów mogą nabywać bilety w uniwersalnej cenie 20 zł w kasie B1

Osobom, które nabyły bilety ulgowe przypominamy o obowiązku okazania przy wejściu na stadion dokumentu upoważniającego do ulgi.

Przypominamy także o specjalnym konkursie, w którym do wygrania jest aż 35 bezpłatnych biletów - zobacz informacje