Już jutro o godz. 13:30 rozlegnie się pierwszy gwizdek sędziego Raczkowskiego w meczu pomiędzy PGE GKS Bełchatów a Lechią Gdańsk. Zachęcamy do jak najwcześniejszego przybywania po bilety i na stadion. Pierwsi kibice mogą liczyć na niespodzianki!

Szczególnie gorąco zachęcamy do zakupu biletów na trybunę południową B, na którą wyjątkowo wprowadzono cenę 5 zł za bilet normalny i ulgowy! Stwórzmy wyjątkową jubileuszową oprawę i pomóżmy drużynie głośnym dopingiem!

Bilety na pozostałe trybuny w atrakcyjnych cenach od 1 do 15 zł będą do nabycia w Punkcie Obsługi Kibica w trybunie południowej stadionu oraz kasach.

Zobacz cennik

Harmonogram sprzedaży wejściówek na mecz z Lechią (sobota):

- Punkt Obsługi Kibica - od godz. 9
- Kasy stadionowe od godz. 11

Od godz. 11 w Punkcie Obsługi Kibica będą już tylko obsługiwane osoby wyrabiające Karty Kibica (10 zł).

Uwaga! Osoby spoza województwa łódzkiego oraz pomorskiego, które chcą wejść jednorazowo na mecz z Lechią bez Karty Kibica GKS Bełchatów mogą nabywać bilety w uniwersalnej cenie 20 zł w kasie B1

Osobom, które nabyły bilety ulgowe przypominamy o obowiązku okazania przy wejściu na stadion dokumentu upoważniającego do ulgi. Brak odpowiedniego dokumentu będzie skutkować wyproszeniem z imprezy masowej i brakiem możliwości ponownego zakupu biletu na tą samą imprezę (mecz).