W sobotę 8 grudnia odbędzie się ostatni w tym roku mecz T-Mobile Ekstraklasy na stadionie przy Sportowej. O godz 13:30 PGE GKS Bełchatów podejmie Piasta Gliwice. Kibice "Brunatnych" mogą liczyć na specjalne promocje!

Sobotnia rywalizacja to także następny mecz "o życie" w kontekście walki o utrzymanie w lidze! Drużyna potrzebuje Waszego wsparcia! Podczas ostatniego meczu kibice bardzo pomagali drużynie w trudnym starciu z Lechią. Nie inaczej powinno być teraz, by zwycięstwem zakończyć rok!

Nie zwlekajcie więc z zakupem biletu i omińcie kolejki w dniu meczu! W przedsprzedaży czekają wejściówki na to arcyważne spotkanie! Szczególnie gorąco zachęcamy do zakupu biletów na trybunę południową B, na którą jeszcze raz wprowadzono cenę 5 zł za bilet normalny i ulgowy! Stwórzmy wyjątkową atmosferę i pomóżmy drużynie głośnym dopingiem!

Ponadto, aż do wyczerpania zapasów, każdy z nabywających bilet na mecz z Piastem, będzie mógł zakupić jubileuszową koszulkę w specjalnej cenie 10 zł.

Bilety na pozostałe trybuny w atrakcyjnych cenach od 1 do 15 zł są do nabycia w Punkcie Obsługi Kibica w trybunie południowej stadionu według poniższego harmonogramu:

3 - 5 XII w godz. 9-16
6 - 7 XII w godz. 10-18
8 XII od godz. 9

Dla Waszej wygody pod adresem internetowym www.bilet.gksbelchatow.com funkcjonuje także aplikacja do internetowego kupna biletów.

Zobacz cennik

Uwaga! Osoby spoza województwa łódzkiego oraz śląskiego, które chcą wejść jednorazowo na mecz z Piastem bez Karty Kibica GKS Bełchatów mogą nabywać bilety w uniwersalnej cenie 20 zł w kasie B1.

Osobom, które nabyły bilety ulgowe przypominamy o obowiązku okazania przy wejściu na stadion dokumentu upoważniającego do ulgi. Brak odpowiedniego dokumentu będzie skutkować wyproszeniem z imprezy masowej i brakiem możliwości ponownego zakupu biletu na tą samą imprezę (mecz).