W najbliższą sobotę o godz. 13:30 rozlegnie się pierwszy gwizdek w meczu pomiędzy PGE GKS Bełchatów a Piastem Gliwice. Zachęcamy do jak najwcześniejszego przybywania po bilety i na stadion.

Szczególnie gorąco zachęcamy do zakupu biletów na trybunę południową B, na którą z okazji ostatniego meczu w 2012 roku wprowadzono cenę 5 zł za bilet normalny i ulgowy! * Stwórzmy wspólnie wyjątkową oprawę i pomóżmy drużynie głośnym dopingiem!

(* nie dotyczy biletu jednorazowego bez KK)

Bilety na pozostałe trybuny w atrakcyjnych cenach od 1 do 15 zł będą do nabycia w Punkcie Obsługi Kibica w trybunie południowej stadionu oraz kasach.

Zobacz cennik

Ponadto, aż do wyczerpania zapasów, każdy z nabywających bilet na mecz z Piastem, będzie mógł zakupić jubileuszową koszulkę w specjalnej cenie 10 zł.

Harmonogram sprzedaży wejściówek na mecz z Piastem (sobota):

- Punkt Obsługi Kibica - od godz. 9
- Kasy stadionowe od godz. 11

Od godz. 11 w Punkcie Obsługi Kibica będą już tylko obsługiwane osoby wyrabiające Karty Kibica (10 zł).

Uwaga! Osoby spoza województwa łódzkiego oraz śląskiego, które chcą wejść jednorazowo na mecz z Piastem bez Karty Kibica GKS Bełchatów mogą nabywać bilety w uniwersalnej cenie 20 zł w kasie B1

Osobom, które nabyły bilety ulgowe przypominamy o obowiązku okazania przy wejściu na stadion dokumentu upoważniającego do ulgi. Brak odpowiedniego dokumentu będzie skutkować wyproszeniem z imprezy masowej i brakiem możliwości ponownego zakupu biletu na tą samą imprezę (mecz).