Biuro Prasowe GKS "Bełchatów" SSA
97 - 400 Bełchatów
ul. Sportowa 3, pok. nr 35


Rzecznik prasowy
Michał Antczak
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

kom. 695 922 767
tel. (44) 635 03 55 wew. 131
fax (44) 635 07 91

Akredytacje stałe na mecze rundy jesiennej sezonu 2012/13

Biuro prasowe GKS "Bełchatów" SSA informuje, iż 1 sierpnia 2012 r. rozpocznie się przyjmowanie wniosków o akredytacje stałe na rundę jesienną sezonu 2012/13.

Wniosek akredytacyjny powinien być wypełniony czytelnie, musi koniecznie zawierać podpis redaktora naczelnego lub kierownika działu oraz pieczęć firmową. Złożone wnioski muszą spełniać wymogi określone w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych, tj. posiadać skan lub kserokopię dowodu tożsamości z numerem PESEL oraz zdjęcie wnioskującego w formacie .jpg (ostatnie nie dotyczy osób, których zdjęcia są już w bazie GKS "Bełchatów" SSA).

Wnioski można składać drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź na numer faksu (44) 635 07 91 do 20 sierpnia b.r.

Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. O przyznaniu akredytacji decyduje Klub. Liczba akredytacji jest ograniczona.
 
Pobierz wniosek o akredytację stałą

Akredytacje jednorazowe na mecze rundy jesiennej sezonu 2012/13
 
Wnioski o akredytacje jednorazowe na poszczególne mecze na stadionie przy Sportowej należy składać na poniższym formularzu najpóźniej do godziny 14:00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym mecz lub w innym terminie podanym w oficjalnym serwisie www.gksbelchatow.com.

Tak jak w poprzedniej rundzie wniosek akredytacyjny powinien być wypełniony czytelnie, musi koniecznie zawierać podpis redaktora naczelnego lub kierownika działu oraz pieczęć firmową. Złożone wnioski muszą spełniać wymogi określone w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych, tj. posiadać skan lub kserokopię dowodu tożsamości z numerem PESEL oraz zdjęcie wnioskującego w formacie .jpg (ostatnie nie dotyczy osób, których zdjęcia są już w bazie GKS "Bełchatów" SSA).

Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. O przyznaniu akredytacji decyduje Klub. Liczba akredytacji jest ograniczona.

Standardowe zasady regulujące pracę mediów na stadionach
Pobierz plik: Regulamin ESA - 2010-2011 - Zasady regulujące pracę mediów

Schemat stref pracy mediów na stadionie
Pobierz plik: 2010 ekstraklasa infografiki boiskowe 3

Główne zasady obsługi prasowej:
 1. W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy parkować wokół hali sportowej i basenu (ul. 1 Maja – patrz. fot.1)
 2. Oznaczone wejście dla prasy TYLKO od strony hali sportowej (ul. 1 Maja - patrz fot. 2 i 3)
 3. Akredytacje będą wydawane przy wejściu po okazaniu legitymacji prasowej
 4. Funkcjonują 3 rodzaje akredytacji:
  a) PRASA (na trybunę "E")
  b) FOTO
  c) TV (dla telewizji)
 5. Posiadacze akredytacji „PRASA” mają wstęp na część prasową trybuny E (sektor C - patrz. fot.4) do MIXED ZONE oraz sali konferencyjnej. Lożę prasową stanowi od 35 do 53 miejsc z 30 pulpitami (zapewniona sieć elektryczna + Wi-Fi)
 6. Posiadacze akredytacji TV mają wstęp na murawę tylko w wyznaczone strefy bez możliwości rejestracji wydarzeń boiskowych (oprócz upoważnionych kamerzystów),do MIXED ZONE oraz sali konferencyjnej
 7. Fotoreporterzy posiadający akredytację FOTO stałą lub jednorazową zgłaszają się do budynku klubowego po odbiór kamizelki, który następuje po wpisaniu się na listę. Wydający kamizelki spisuje dane reportera, stąd wymóg posiadania dowodu tożsamości. Kamizelki są ponumerowane. Ich zwrot po zakończeniu meczu następuje w tym samym miejscu. Fotoreporterzy mają wstęp na murawę poza oznaczone za bramkami linie, do MIXED ZONE oraz na konferencję pomeczową. Organizator ma prawo odbioru przyznanych akredytacji w przypadku nie stosowania się do powyższego regulaminu.
Prosimy o jak najszybsze przybycie na stadion (akredytacje wydawane będą 1,5 godz. przed rozpoczęciem meczu). Przy wejściu na obiekt sprawdzana jest tożsamość przedstawiciela redakcji. Trybuna prasowa i sala konferencyjna posiada dostęp do gniazdek elektrycznych. Cały stadion w tym sala konferencyjna posiada dla przedstawicieli mediów dostęp do łącza internetowego za pomocą technologii wi-fi (o hasło prosimy pytać Biuro Prasowe).

opis
Wejście dla mediów bramą od ulicy 1 Maja

opis
Przedstawiciele prasy mogą zaparkować swoje auta na parkingach, znajdujących się tuż przy stadionie i hali sportowej.

opis
Przedstawiciele prasy do pracy mogą używać specjalnych pulpitów.

opis
Dla prasy zostały wyznaczone miejsca na na trybunie "E"

opis
Wejście do sali konferencyjnej znajduje się za budynkiem klubowym

opis
Sala konferencyjna