CENNIK BILETÓW - JESIEŃ 2012

BILET NORMALNY - 15 zł

BILET ULGOWY - 10 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów za okazaniem legitymacji, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, rencistów i żołnierzy).

BILET DZIECIĘCY – 1 zł (dla dzieci do 10 roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej).
 
 
CENNIK BILETÓW - JESIEŃ 2012 z "Bełchatowską Kartą 3+"

BILET NORMALNY - 10 zł

BILET ULGOWY - 5 zł
(dla młodzieży szkolnej i studentów za okazaniem legitymacji, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, rencistów i żołnierzy).

BILET DZIECIĘCY – 1 zł
(dla dzieci do 10 roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej)


Dodatkowe kategorie:


BILET JEDNORAZOWY
(dla osób spoza województwa łódzkiego oraz województwa klubu-gości) - 20 zł

BILET DLA KIBICÓW GOŚCI (na sektory C10 - C13) - 20 zł

BILET NA MECZ PGE GKS Bełchatów - LECHIA Gdańsk (trybuna południowa) - 5 zł

BILET NA MECZ PGE GKS Bełchatów - PIAST Gliwice (trybuna południowa) - 5 zł


Bilety i karnety informacje:

1. Bilety na mecze na stadionie przy Sportowej 3 od sezonu 2012/13 mogą zakupić osoby posiadające Kartę Kibica GKS Bełchatów lub na kartę jednorazową*.

Bilety takie będzie można zakupić w kasach stadionu GKS po sprawdzeniu poprawności danych na karcie oraz ewentualnych ograniczeń uprawnień do udziału w imprezach masowych. Jednocześnie przypominamy, że kibice klubu, z którym rozgrywany jest dany mecz (oraz kibice sympatyzujący z tą drużyną) powinni nabywać bilety na sektor gości za pośrednictwem własnego klubu.

*- Możliwy jest także zakup jednorazowych biletów bez Karty Kibica dla osób spoza województwa łódzkiego oraz województwa klubu-gości. Bilet taki ma jedną cenę 20 zł.

2. Aby szybciej zakupić bilet prosimy skorzystać z opcji przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica (według harmonogramu podawanego na oficjalnej stronie www.gksbelchatow.com) lub też przez aplikację internetową na stronie www.bilet.gksbelchatow.com. W obu przypadkach bilet „nabijany” jest na Kartę Kibica, co pozwala na wejście na stadion.

3. Osobie, która nie ukończyła 13. roku życia, bilet/ karnet nabywa pełnoletni opiekun (np. rodzic), który posiada już zakupiony bilet/karnet na swoją Kartę Kibica. W tym zapisie chodzi o spełnienie warunków ustawy w zakresie wejścia na imprezę masową nieletniego z osobą pełnoletnią. Samo wejście na stadion przez kołowrót odbywa się także przy obecności opiekuna.

4. Osoba w wieku 13 – 18 lat, aby móc zakupić bilet lub karnet musi mieć przypisanego opiekuna. Nie musi być to jednak osoba posiadająca Kartę Kibica. Wymagane jest tylko podanie niezbędnych danych pełnoletniego opiekuna: imię, nazwisko, nr pesel, data urodzenia. Operację tę wykonujemy tylko raz - przy pierwszym zakupie biletu/ karnetu.

5. Osoby, które zakupiły bilet ulgowy, aby wejść na stadion oprócz Karty Kibica przy wejściu muszą mieć przygotowany dokument upoważniający do ulgi w celu sprawdzenia przez służby ochrony.

6.
Dziecko do 5. roku życia na stadion może wejść bezpłatnie z opiekunem posiadającym ważny bilet. Na jednego opiekuna może przypadać tylko jedno dziecko, które nie będzie zajmować numerowanego miejsca, lecz usiądzie na kolanach opiekuna.


Pytania i odpowiedzi:

Zapomniałem Karty Kibica - czy mogę kupić bilet?
- Tak, jest taka możliwość. Po okazaniu dowodu osobistego można zakupić bilet w punkcie kasowym i bilet zostanie automatycznie „nabity” na Kartę.

Uwaga! Taka możliwość istnieje jednak tylko wtedy, kiedy osoba przynajmniej raz skorzystała z Karty Kibica kupując bilet/karnet na wcześniejszy mecz(e).

Uwaga! W dniu meczu taka osoba musi już pamiętać o Karcie Kibica i ja okazać przy wejściu na stadion.

Czy mogę kupić bilet/karnet dla znajomego?
- Tak. By skorzystać z tej możliwości należy tylko okazać Kartę Kibica osoby, dla której chcemy dokonać zakupu.

Gdzie w dniu meczowym można zakupić bilet?
- W dniu meczowym sprzedaż biletów odbywa się tylko i wyłącznie w kasach stadionowych. W dniu meczowym w Punkcie Obsługi Kibica odbywa się jedynie obsługa Kart Kibica (wyrabianie, odbiór, reklamacje).

Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania napisz na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. !