Drużyna GKS Bełchatów rocznik 2000 zwyciężyła w III Halowym Turnieju Zimowym zorganizowanym przez serwis lodzkifutbol.pl. Drugi zespół zajął wysokie 5. miejsce.

W turnieju wzięło udział aż 12 zespołów, które zostały one podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Mecze grupowe zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

Grupa A
Sokół Aleksandrów
Elta Łódź
UKS SMS Łódź
UKS Siódemka Zduńska Wola
GKS I Bełchatów
Unia Skierniewice
Grupa B
Akademia Futbolu Widzew
ŁKS Łódź
Pogoń Ekolog Zduńska Wola
Mazovia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz
GKS II Bełchatów

Wyniki:

Boisko numer 1
Sokół Aleksandrów – Elta Łódź 3:1
UKS SMS Łódź – UKS Siódemka Zduńska Wola 0:0
GKS I Bełchatów – Unia Skierniewice 2:1 (bramki: Zdybowicz x 2)
UKS Siódemka Zduńska Wola – Sokół Aleksandrów 1:1
Elta Łódź – GKS I Bełchatów 0:4 (bramki: Przybysz, Zdybowicz, Michalak, Anioł)
Unia Skierniewice – UKS SMS Łódź 0:1
Sokół Aleksandrów – GKS I Bełchatów 1:5 (bramki: Zdybowicz x2, Matuszewski, Bąkowicz, Michalak)
UKS Siódemka Zduńska Wola – Unia Skierniewice 1:1
Elta Łódź – UKS SMS Łódź 0:4
GKS I Bełchatów – UKS Siódemka Zduńska Wola 2:3 (bramki: Matuszewski, Michalak)
UKS SMS Łódź – Sokół Aleksandrów 1:1
Unia Skierniewice – Elta Łódź 4:0
UKS SMS Łódź – GKS I Bełchatów 1:1 (bramki: Michalak)
UKS Siódemka Zduńska Wola – Elta Łódź 0:0
Sokół Aleksandrów – Unia Skierniewice 1:3

Boisko numer 2
Akademia Futbolu Widzew – ŁKS Łódź 0:1
Pelikan Łowicz – GKS II Bełchatów 4:1 (bramki: Kowalik)
Pogoń Ekolog Zduńska Wola – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 0:0
ŁKS Łódź – Pelikan Łowicz 2:1
Mazovia Tomaszów Mazowiecki – Akademia Futbolu Widzew 0:1
GKS II Bełchatów – Pogoń Ekolog Zduńska Wola 1:0 (bramki: Sudak)
Akademia Futbolu Widzew – Pelikan Łowicz 1:0
Mazovia Tomaszów Mazowiecki – GKS II Bełchatów 1;2 (bramki: Kowalik x2)
ŁKS Łódź – Pogoń Ekolog Zduńska Wola 2:0
Pelikan Łowicz – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 0:1
Pogoń Ekolog Zduńska Wola – Akademia Futbolu Widzew 0:2
GKS II Bełchatów – ŁKS Łódź 1:2 (bramki: Małecki)
Pogoń Ekolog Zduńska Wola – Pelikan Łowicz 2:4                                                                     
Mazovia Tomaszów Mazowiecki – ŁKS Łódź 0:1
Akademia Futbolu Widzew – GKS II Bełchatów 1:1 (Szczęsny)

Półfinały
GKS BEŁCHATÓW I – AKADEMIA FUTBOLU WIDZEW 1:1 KARNE 2:0 (Bąkowicz)

UKS SMS ŁÓDŹ – ŁKS ŁÓDŹ 1:1 KARNE 1:2

Mecz o 11. miejsce
ELTA ŁÓDŹ – POGOŃ EKOLOG ZDUŃSKA WOLA 1:1 KARNE 2:1
  
Mecz o 9. miejsce
SOKÓŁ ALEKSANDRÓW – MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 0:0 KARNE 2:1

Mecz o 7. miejsce
UKS SIÓDEMKA ZDUŃSKA WOLA – PELIKAN ŁOWICZ 1:2

Mecz o 5. miejsce
UNIA SKIERNIEWICE – GKS BEŁCHATÓW II 1:1 KARNE 5:6 (Maćkowiak)


Mecz o 3. miejsce
AKADEMIA FUTBOLU WIDZEW – UKS SMS ŁÓDŹ 0:2

Finał
GKS BEŁCHATÓW I – ŁKS ŁÓDŹ 1:0 (Zdybowicz)



Końcowa kolejność turnieju:

1. GKS BEŁCHATÓW I

2. ŁKS ŁÓDŹ
3. UKS SMS ŁÓDŹ
4. AKADEMIA FUTBOLU WIDZEW
5. GKS BEŁCHATÓW II
6. UNIA SKIERNIEWICE
7. PELIKAN ŁOWICZ
8. UKS SIÓDEMKA ZDUŃSKA WOLA
9. SOKÓŁ ALEKSANDRÓW
10. MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
11. ELTA ŁÓDŹ
12. POGOŃ EKOLOG ZDUŃSKA WOLA


Składy naszych drużyn:

GKS I BEŁCHATÓW: Przemek Zdybowicz, Konrad Matuszewski,Tomasz Bąkowicz, Jan Serafin, Olgierd Minol, Eryk Kaproń, Dawid Przybysz,Marcin Anioł, Piotr Drobniewski, Damian Michalak.
Trener: Dawid Ciupiński, Kierownik: Jakub Matuszewski

GKS II BEŁCHATÓW: Wiktor Szczęsny, Robert Kowalik, Michał Opyd, Kacper Szczepański, Kamil Kwiatkowski, Filip Maćkowiak, Piotrek Sudak, Marcel Ryłka, Wiktor Malinowski, Damian Małecki. 
Trener: Dawid Ciupiński,  Kierownik: Jakub Matuszewski