GKS Bełchatów rocznik 2001 zwyciężył w halowym turnieju SMS CUP 2011 pokonując w finałowym, najlepszym meczu gospodarzy 4:3. Tym samym nasi chłopcy potwierdzili prymat w województwie.
Obsada turnieju to obok naszych zespołów GKS Bełchatów I i GKS Bełchatów II, SMS I Łódź, SMS II Łódź, Elta Łódź, ŁKS Łódź, PTC Pabianice i Widzew Łódź.

Widzew Łódź – GKS II Bełchatów 2:2

Do półfinału awansowały następujące drużyny: GKS I (dorobek 9 punktów), Widzew Łódź (5 pkt.), SMS I (7 pkt.) oraz ŁKS Łódź (4 pkt.).

Do drugiej grupy awansował GKS II oraz drużyny SMS II, PTC Pabianice i Elta Łódź.

Nasze zespoły wygrały swoje mecze, (GKS II – SMS II 2:0 oraz GKS I – Widzew Łódź 2:0) i dzięki temu miały możliwość dalszej gry odpowiednio o piąte i pierwsze miejsce.

Zawodnicy GKS II pokonali Elta Łódź 2:1 i zajęli wysoką piątą lokatę. Należy w tym miejscu dodać, że kibice zgotowali świetny doping godny drużyny walczącej o podium.

W meczu o trzecie miejsce Widzew pokonał ŁKS ( po rzutach karnych)

W finale GKS I wyszedł przeciwko SMS I, wygrywając w najlepszym meczu turnieju 4:3. Podium dało nam miano najlepszej drużyny województwa łódzkiego „SMS CUP” rocznika 2001.

Kolegium obserwatorów jako najlepszego piłkarza turnieju wybrało zawodnika GKS I Bełchatów, Miłosza Nowaka grającego z numerem 25.