Cztery wysokie zwycięstwa i dwie porażki oraz wygrana GKS 1998 w bratobójczym pojedynku z młodszymi kolegami - oto bilans naszych grup młodzieżowych z minionego weekendu. Zobacz podsumowanie.

Liga Wojewódzka Junior Starszy
GKS Bełchatów - Łodzianka Łódź 8:1 (4:0)
Rosniak Filip (5',61',79'), Wroński Mateusz (15' karny), Tazbir Jakub (17'), Paluszkiewicz Jakub (38'),
Gajda Dawid (56'), Nowak Kamil (81')

 
Skład: Błażejewski Filip (46 - Kupisz Krzysztof) - Wroński Mateusz, Sznigir Jakub (60 -Jacak Tomasz), Nowak Kamil, Szymorek Mateusz (46 -Wojciechowski Oskar) - Tazbir Jakub (46 - Serafin Szymon), Rojek Jan, Bartosiak Kacper, Rośniak Filip - Paluszkiewicz Jakub, Gajda Dawid

Liga Wojewódzka Junior Młodszy
GKS Bełchatów - Boruta Zgierz 3:0 (2:0)

19' Stolarczyk, 20' Gul, 49' Niedbała

Baranowski (41' Banasiak) - Badecki, Stolarczyk, Stanisławski, Olborski, Wójcicki (Grzejdziak 50'), Cukiernik, Gul, Mituła (Kazimierczak 60'), Niedbała, Szulc P. (60' Szóstakiewicz)

Wojewódzka Liga "Deyna"

GKS Bełchatów - Mazovia Tomaszów Maz. 5:1
Kondracki Bartłomiej 20' 39' 74' Płoszka Tomasz 55' Bąkowicz Tomasz 78'

Paprocki Krystian (60.Telazka Paweł) - Bąkowicz Łukasz, Bednarek Jakub, Majkowski Dawid, Płoszka Tomasz (65.Borucki Łukasz), Turniak Bartosz (50. Sidowski Marcin), Raś Mikołaj (70. Zawodziński Waldemar), Grzejda Damian, Ziółczyk Michał (40. Bąkowicz Tomasz), Kondracki Bartłomiej, Sitarz Michał (45. Grzegorowski Filip)   
   

Wojewódzka Liga "Michałowicz"

UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 1:0

Wojewódzka Liga "Kuchar"
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 6:1 (2:0)
Mazerant 40.

Tomczyszyn (36" Niźnik), Kowalski (50" Napieraj) , Malina (62 Marzec), Wieczorek (45" Napieraj), Góralczyk (60 " Augustyniak),  Gierich (62" Lewandowski), Banasiak, Kuliberda ( 40" Stemplewski), Mazerant, Wrona (45" Mularczyk), Łabędzki


Klasa Okręgowa Junior Starszy
Stal Niewiadów - GKS Bełchatów 1:11 (1:5)
Kowalczyk 13., 19., 24., 72., Daczyński 35., Manikowski 45., Sońta 27., 70., Rasiński 62., Rzepecki 90.

Klasa Okręgowa "Górski"
GKS I - GKS II 8:0

Hubert Berłowski (4 gole), Michał Kutyba, Filip Przybylski, Rafał Trzmiel i Michał Stępiński 
                
GKS I: Szulc (Kędzierski) - Dubieński (Kurdasiński), Lewicki, Skawiński, Kwapisz (Dymek) - Orłowski,
(Wiewiórowski), Maciejewski (Zerka), Berłowski, Przybylski (Nowak) - Kutyba (Stępiński), Trzmiel