Aż 38 bramek zdobyli w siedmiu meczach juniorzy GKS Bełchatów podczas weekendowych zmagań w swoich ligach. Prezentujemy wyniki poszczególnych klas rozgrywkowych.

Liga Wojewódzka Junior Starszy
 
Lechia Tomaszów Maz.- GKS 1-4 (1-2)
Bramki: Gajda 7, Krok 43, Szymorek 84, 90
 
GKS: Kupisz (46 Paprocki) - Wojciechowski, Daczyński, Sznigir, Szymorek - Krok (76 Lesiakowski), Stanisławski (30 Cukiernik), Nowak, Rojek (65 Stolarczyk) - Zięba (46 Paluszkiewicz), Gajda (57 Dobrakowski)

Liga Wojewódzka Junior Młodszy

Widok Skierniewice - GKS Bełchatów 0-3
Bramki: Patryk Rynkiewicz 11' Kondracki Batłomiej 15' Sitarz Michał 70'

Skład: Lenarcik P (40 Telążka Paweł) Grzegorowski F,Turniak B (10 Bąkowicz Ł) Herman M (50 Stepien M) Raś M, Rynkiewicz P, Szymański D (45 Sitarz M ), Warchoł D, Kondracki B, Grzejda D (70. Ochocki J), Karandysz P (60. Płoszka T)

Liga Wojewódzka "Kuchar"
 
WOY Bukowiec Opoczyński - GKS  1:5 (0:3)

Bramki: Rafał Trzmiel (3 gole), Hubert Berłowski, Nikodem Wołoszyn
 
Skład: Szulc (Kędzierski) - Lewicki (Kurdasiński), Michalski, Skawiński, Dymek - Wiewiórowski (Nowak) Maciejewski (Zerka), Przybylski (Ozga) - Marczyk (Wołoszyn), Trzmiel (Stępiński)

Liga Wojewódzka "Deyna"

LKS WOY Bukowiec Opoczyński - GKS Bełchatów 0:6

Bramki: Żarski (4 bramki), Bociek, Kostrzycki

Skład: Miazek Kamil, Hertel Mateusz, Stępień Mateusz, Biegarczyk Piotr, Jakub Bednarek, Krzysztof Opyd, Kostrzycki Konrad, Jasiński Damian, Ciurzycki Wojciech, Żarski Mateusz, Bociek Mikołaj

Rezerwowi : Kacper Rzeznicki, Wiktor Pietrasik , Marcin Bakalarczyk , Paweł Majchrowski , Paweł Czeczotka , Kamil Kobiera , Kamil Bruchajzer( br. )

Liga Wojewódzka "Michałowicz"


Widzew Łódź - GKS Bełchatów 2:2

Klasa Okręgowa "Górski"

Włókniarz Zelów - GKS Bełchatów I 0:11
Bartłomiej Zieliński - 3, Daniel Rośniak - 3, Mateusz Szyszkowski - 1, Mateusz Stolarczyk - 1, Mateusz Szkudlarek - 1, Maciej Węglewski - 1, Michał Moskot - 1.

GKS: Majchrzak - Wojtczyk, Kotowski, Kęsy, Bujacz - Stolarczyk, Siewiera, Węglewski, Rośniak - Zieliński, Szyszkowski.
Na zmiany wchodzili: Drągowski, Stolf, Link, Kamecki, Fryś, Szkudlarek, Moskot
-----------
W I kolejce ligowej Mechanik Radomsko - GKS I Bełchatów 0:4
Bramki: Bartłomiej Zieliński - 2, Mikołaj Kotowski, Daniel Rośniak

Skład: Majchrzak,- Wojtczyk, Kotowski, Kęsy, Bujacz - Stolarczyk, Siewiera, Węglewski, Rośniak - Zieliński, Moskot
Na zmiany weszli: Drągowski, Szyszkowski, Link, Szkudlarek, Madejczyk, Stolf

Klasa  Okręgowa "Górski" II

GKS II - LKS Mierzyn 7:0 (5:0)

Bramki: Zdybowicz Przemysław 17', 25', 27', 51'  Bąkowicz Tomasz 18', 24', Karbownik Kryspin 38'

Skład: Malicki Szymon (41' Pędziwiatr Damian) - Drobniewski Piotr, Anioł Marcin, Michalak Damian, Malinowski Wiktor (41' Minol Olgierd), Kowalik Robert (41' Włodarczyk Danie), Szczęsny Wiktor (41' Małecki Damian), Matuszewski Konrad (55' Opyd Michał), Karbownik Kryspin, Zdybowicz Przemysław (55' Maćkowiak Filip), Bąkowicz Tomasz (55' Jasica Jakub)