Prezentujemy wyniki weekendowych spotkań naszych juniorów, którzy w swoich ligach zajmują miejsca na podium.
Wojewódzka Liga Junior Starszy

Radomsko - GKS 1:2 (1:0)
Bramki: Tazbir 77, Krok 81

Skład: Paprocki (45 Baranowski) - Nowak (45 Tazbir), Lesiakowski, Stanisławski, Bieszczad, Krok, Cukiernik, Bartosiak, Serafin, Paluszkiewicz, Szulc K. (45 Gajda)

Wojewódzka Liga Junior Młodszy

GUKS Gorzkowice – GKS Bełchatów 2:0

Skład: Lenarcik P. Bąkowicz Ł. Stępień M. (62’ Grzejda D.) Mazurek P. Raś M. Rynkiewicz P. Szymański D. Sitarz M. Płoszka T. (57’ Herman M.) Kondracki B. Warchoł D.

Wojewódzka Liga "Michałowicz"


Pogoń Zduńska Wola - GKS Bełchatów 0:3 (0:2)
Bramki: Łabędzki 2, Wrona

Skład: Niżnik (50” Zieliński), Romek (78’ Góralczyk), Augustyniak, Kowalski, Malina (75' Wieczorek), Mazerant (65' Magiera), Banasiak, Stemplewski (55' Lewandowski), Kaliski (60' Marczyk), Łabędzki, Wrona,

Wojewódzka Liga "Kuchar"
               
Widok Skierniewice - GKS 0:6 (0:3)
Bramki: Filip Przybylski 3, Rafał Trzmiel 2 gole, Damian Michalski 1
 
GKS: Szulc - Lewicki (Ozga), Michalski, Skawiński, Dymek (Zerka) - Wiewiórowski (Nowak), Berłowski, Kutyba (Marynowski), Przybylski - Trzmiel, Wołoszyn (Stępiński)

Okręgowa Klasa Junior Starszy

GKS Bełchatów - WOY Bukowiec Opoczyński 3:1 (1:1)
Dobrakowski 55., Manikowski 35., 88.

Płomiński (46. Pyć) - Jażdżyk, Pawlik, Szóstakiewicz, Jaszczyk - Grzejdziak, Kopa, Dobrakowski (60. Konecki), Manikowski, Fronczyk - Szulc (84. Pietrasik)

Okręgowa Klasa "Górski"

GKS II - Włókniarz Zelów 11:0 (6:0)
Bramki: Zdybowicz Przemysław 2, 7, 11, 49, Bąkowicz Tomasz 15, 28, 35, Drobniewski Piotr 3, Pędziwiatr Kamil 37, Matuszewski Konrad 52, Maćkowiak Filip 57

Skład: Malicki Szymon (41' Pędziwiatr Damian) - Drobniewski Piotr (47' Włodarczyk Daniel), Anioł Marcin (47' Sudak Piotr),  Michalak Damian, Minol Olgierd (31' Malinowski Wiktor), Kowalik Robert (36' Pędziwiatr Kamil), Małecki Damian (51' Jasica Jakub), Matuszewski Konrad, Karbownik Kryspin (51' Maćkowiak Filip), Zdybowicz Przemysław, Bąkowicz Tomasz

Okręgowa Klasa "Górski"

GKS I Bełchatów - Omega Kleszczów 10:0
Bramki: Zieliński - 3, Szyszkowski 2, Stolarczyk - 1, Stolf  -1, Moskot  -2, Spaleniak - 1

Skład: Majchrzak - Wojtczyk, Kotowski, Kęsy, Bujacz -Stolarczyk, Węglewski, Zieliński, Rośniak,-Szyszkowski, Moskot
Na zmiany wchodzili: Drągowski, Stolf, Kamecki, Spaleniak, Fryś, Madejczyk, Link