Jak co tydzień prezentujemy wyniki meczów oraz składy poszczególnych grup juniorskich GKS Bełchatów. Zobacz podsumowanie weekendowych rozgrywek ligowych.

 

Wojewódzka Liga Junior Starszy

GKS - UKS SMS Łódź 1:1 (0:1)
Bramka: Paluszkiewicz 53 k.

Skład: Kupisz - Nowak, Daczyński, Sznigir, Bieszczad - Krok (46 Zięba), Rojek (77 Stanisławski), Cukiernik, Tazbir - Szulc K. (65 Gajda), Paluszkiewicz
 
Wojewódzka Liga Junior Młodszy

GKS Bełchatów - SMS Łodz 2:1
Bramki Raś Mikołaj, Rynkiewicz Patryk

Skład: Paprocki K, Bąkowicz Ł, Mazurek P, Turniak B, Raś M, Szymański D, Sitarz M (65 Stepien M), Kondracki B, Rynkiewicz P, Grzejda D, Płoszka T (Grzegorowski F 50)
Rezerwowi: Grzegorowski F, Stępien M , Telążka P

Wojewódzka Liga "Deyna"

SMS Łodz - GKS Bełchatów 0:1
Bramka: Jasiński Damian 21

Skład: Miazek Kamil, Hertel Mateusz, Stępień Mateusz, Biegarczyk Piotr, Jakub Bednarek, Krzysztof Opyd, Kostrzycki Konrad, Jasinski Damian,
Cieślik Robert, Ciurzycki Wojciech, Żarski MAteusz 

Weszli: Krystian Pałczynski (50), Bociek Mikołaj (57), Majchrowski Paweł (65), Bakalarczyk Marcin (76)

Wojewódzka Liga "Michałowicz"
GKS Bełchatów - SMS Łódź 1:5


Wojewódzka Liga "Kuchar"

SMS Łódź - GKS Bełchatów 3:0


Okręgowa Klasa Junior Starszy

Zjednoczeni Bełchatów - GKS Bełchatów 0:9 (0:4)
Bramki: Krystian Fronczyk (20., 40., 71., 83.), Jakub Kopa (44.), Marcin Bakalarczyk (63.), Kacper Bartosiak (43.), Marcin Manikowski (72.), Szymon Serafin (84.)

Skład: Pyć (46. Płomiński) - Jażdżyk, Pawlik, Lesiakowski, Jaszczyk - Serafin, Kopa, Bartosiak (60. Manikowski), Grzejdziak - Fronczyk

Okręgowa Klasa "Górski" I


UKS Piotrcovia - GKS Bełchatów 0:6
Bramki: Moskot - 3, Stolarczyk - 2, Rośniak - 1

Skład: Majchrzak - Stolf, Kotowski, Kęsy, Bujacz - Stolarczyk, Węglewski, Zieliński, Rośniak - Szyszkowski, Moskot
Na zmiany wchodzili: Drągowski, Wojtczyk, Szkudlarek, Link, Walczak

Okręgowa Klasa "Górski" II

LKS Omega Kleszczów - GKS II  2:6 (0:2)
Bramki: Zdybowicz Przemysław 40', 45', 48',Bąkowicz Tomasz 60', Pędziwiatr Kamil 23',Karbownik Kryspin 27'

Skład: Malicki Szymon (Pędziwiatr Damian) - Drobniewski Piotr (Sudak Piotr), Anioł Marcin, Michalak Damian (Malinowski Wiktor), Szczęsny Wiktor (Minol Olgierd), Małecki Damian (Opyd Michał), Matuszewski Konrad (Włodarczyk Daniel), Karbownik Kryspin, Zdybowicz Przemysław, Bąkowicz Tomasz, Pędziwiatr Kamil (Jasica Jakub)