Prezentujemy osiągnięte w miniony weekend wyniki naszych drużyn juniorskich w poszczególnych ligach. Zwracają uwagę efektowne zwycięstwa juniorów młodszych oraz naszych najmłodszych roczników.

Wojewódzka Liga Junior Starszy (2. miejsce w tabeli)

GKS - ŁKS Łódz 1 -1 (0 -1)
Bramka: Daczyński Damian 67 min.

GKS: Baranowski - Nowak, Stolarczyk, Daczyński, Wojciechowski - Tazbir, Rasiński (65 Sznigir), Bartosiak (58 Cukiernik), Serafin (78 Bieszczad) - Szulc K, Gajda (58 Krok)

Wojewódzka Liga Junior Młodszy (1.)

GKS Bełchatów - ŁKS 8:0 (6:0)
Bramki: Warchoł D. (4’,30’), Kondracki B.(11’), Mazurek P.(19’), Szymański D. (25’,57’)
Grzejda D. (29’), Bąkowicz Ł.(60’)

Skład: Paprocki K.(41.Telążka P.) Bąkowicz Ł., Turniak B., Mazurek P.(41.Stępień M.),
Raś M.(45.Grzegorowski F.), Rynkiewicz P.(51.Płoszka T.), Sitarz M.(55. Krawczyk K.), Szymański D., Grzejda D.(60.Lenarcik P.), Kondracki B., Warchoł D.

Wojewódzka Liga Deyna (4.)
Widzew Łódź – GKS 0:0

Wojewódzka Liga Michałowicz (2.)
„Mazovia” Rawa Mazowiecka - GKS Bełchatów 0:2 (0:1)
Bramki: Wrona 22’, Kaliski 63’
Skład: Niźnik , Romek, Góralczyk , Kowalski , Malina , Mazerant ,Kaliski ( 77” Magiera), Banasiak, Stemplewski ( 75” Lewandowski) , Łabędzki, Wrona (79” Marzec) ,

Wojewódzka Liga Kuchar (2.)

Widzew- GKS 1:3 (0:2)
Bramki: Nikodem Wołoszyn, Hubert Berłowski, Rafał Trzmiel
GKS: Szulc (Kędzierski) - Orłowski, Lewicki, Skawiński, Dymek - Wiewiórowski (Nowak), Maciejewski (Zerka), Berłowski, Trzmiel- Kutyba (Marynowski), Wołoszyn (Przybylski)

Okręgowa Klasa "Górski"

LKS Mierzyn - GKS Bełchatów 0-7
Bramki dla GKS: Węglewski -2, Zieliński, Bujacz, Kęsy,Szyszkowski, Kamecki

Skład: Majchrzak - Wojtczyk, Kotowski, Kęsy, Bujacz, - Stolarczyk, Węglewski, Zieliński, Rośniak, - Szyszkowski, Moskot
Na zmiany weszli:Drągowski, Link, Stolf, Madejczyk, Fryś, Walczak, Kamecki

Okręgowa Klasa "Górski"

GKS II - Czarni Rozprza 17:0 (5:0)

Bramki: Zdybowicz Przemysław 46', 50', 53', Jasica Jakub 15', 18', 38', Maćkowiak Filip 22', 25', Opyd Michał 34', 36', Pędziwiatr Kamil 59', Matuszewski Konrad 57', Karbownik Kryspin 51', Szczęsny Wiktor 4', Małecki Damian 37', Sudak Piotr 39', Michalak Damian 44'

Skład: Pędziwiatr Damian (Malicki Szymon), Drobniewski Piotr, Szczęsny Wiktor, Malinowski Wiktor, Sudak Piotr (Michalak Damian), Małecki Damian (Bąkowicz Tomasz), Olgierd Minol, Włodarczyk Daniel (Matuszewski Konrad), Opyd Michał (Karbownik Kryspin), Maćkowiak Filip (Pędziwiatr Kamil), Jasica Jakub (Zdybowicz Przemysław)