Za naszymi juniorami kolejny udany weekend. Młodzi giekaesiacy okazali się po raz kolejny bardzo skuteczni wbijając rywalom aż 49 bramek. Zobacz wyniki.


Liga Wojewódzka Junior Starszy (2. miejsce)
 
GKS - Metalowiec Łódz 7 -0 (4 -0)
Bramki: Gajda Dawid 12, Cukiernik Dominik 24,42,45, Sznigir Jakub 47,76, Paluszkiewicz 71.
 
Skład: Banasiak (46 Kupisz) - Wojciechowski(46 Lesiakowski),Nowak(53 Stanisławski),Sznigir,Szóstakiewicz -Serafin (46 Zięba),Rasiński (46 Rojek),Cukiernik ( 46Rośniak),Bartosiak -Gajda (46Paluszkiewicz),Gul.

Liga Wojewódzka Junior Młodszy (1.)

GKS Bełchatów - Zawisza Rzgów  4-0
Bramki: Warchoł Damian x2  Mazurek Patryk x1  Grzegorowski Filip x1

Skład: Lenarcik P( 41Telążka P) , Bąkowicz Ł(45 Płoszka T). Stępień M, Turniak B., Mazurek P, Raś M , Rynkiewicz P.(70.Paprocki K), Sitarz M, Szymański D (Krawczyk K), Kondracki B., Warchoł D.(55 Grzegorowski Filip)

Liga Wojewódzka "Deyna" (4.)

GKS Bełchatów - MKS Kutno 1:1

Liga Wojewódzka "Michałowicz" (2.)

GKS Bełchatów – Warta Sieradz 6-1 (2–0)
Bramki: Łabędzki 12’38’,43’, 67’ 69’, 77’, 80’

Skład: Tomczyszyn ( 50’ Gorzelański) , Romek ( 65’ wieczorek), Góralczyk , Kowalski , Malina ( 65’ Napieraj) , Mazerant( 60’ Lewandowski) ,Kaliski , Banasiak, Stemplewski ( 50” Lewandowski) , Gierich ( 74’ Filipiak), Łabędzki

Liga Wojewódzka "Kuchar" (2.)

GKS Bełchatów - MKS Kutno 4:0

Okręgowa Klasa "Górski" A

GKS Bełchatów - Czarni Rozprza 23:0
Braqmki: Zieliński  - 4, Rośniak - 4, Kamecki - 3, Szkudlarek - 3,Stolarczyk - 2, Moskot - 2, Drągowski  -2, Węglewski -1, Spaleniak - 1, Szyszkowski - 1

Skład: Drągowski - Stolf, Kęsy, Link, Bujacz, - Stolarczyk, Węglewski, Zieliński, Rośniak, - Szkudlarek, Kamecki
Na zmiany weszli:Wojtczyk, Kotowski, Spaleniak, Moskot, Szyszkowski

Okręgowa Klasa "Górski" B

UKS ZSP Mechanik Radomsko - GKS II  1:5 (0:4)
Bramki: Bąkowicz Tomasz 20', 29', Zdybowicz Przemysław 48', Matuszewski Konrad 25', Michalak Damian 4'

GKS: Malicki Szymon ( Pędziwiatr Damian) - Drobniewski Piotr (Sudak Piotr), Anioł Marcin, Serafin Jan (Malinowski Wiktor), Michalak Damian, Kowalik Robert (Minol Olgierd), Matuszewski Konrad, Karbownik Kryspin (Opyd Michał), Zdybowicz Przemysław (Maćkowiak Filip), Bąkowicz Tomasz, Pędziwiatr Kami (Małecki Damian)