Miniony weekend był ponownie udany jeśli chodzi o wyniki osiągane przez juniorów GKS. Na szczególną uwagę zasługuje efektowne zwycięstwo w Wojewódzkiej Lidze Junior Młodszy, gdzie giekaesiacy pokonali rówieśników z Widoku Skiernewice aż 16:0.

Wyniki oraz składy:

Wojewódzka Liga Junior Starszy
 
GKS - Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-1 (2-1)
Bramki: Tazbir 7, 60, Szulc K 29, Hertel 73, Niedzielski 85
 
Skład: Banasiak (46 Baranowski) - Jażdzyk (52 Hertel), Daczyński, Pawlik, Renosik (46 Serafin) - Bartosiak, Rasiński (46 Niedzielski), Cukiernik (46 Gul) - Szulc K, Krok (46 Paluszkiewicz), Tazbir (65 Rojek)

Wojewódzka Liga Junior Młodszy

GKS Bełchatów – Widok Skierniewice 16:0
Bramki: Warchoł x 4, Rynkiewicz x 3, Szymański x 2, Krawczyk x 2, Kondracki x 2, Sitarz, Szmytka, Bąkowicz

Skład: Paprocki (41.Lenarcik) – Bąkowicz, Świąder, Mazurek (54.Stępień), Grzejda (41.Warchoł) – Turniak (54.Krawczyk), Sitarz (50.Grzegorowski), Szymański, Krzymiński – Kondracki - Rynkiewicz

Wojewódzka Liga "Deyna"

MKS-PMOS Zduńska Wola - GKS Bełchatów 0:3
Bramki: Biegarczyk, Jasiński, Rzeźnicki

Sklad: Bruchajzer Kamil, Hertel Mateusz, Biegarczyk Piotr, Jakub Bednarek, Majchrowski Paweł, Stępień Mateusz, Pałczyński  Krystian, Konecki Michał, Kobiera Kamil, Jasiński Damian, Bociek Mikołaj

Wojewódzka Liga "Michałowicz"

GKS – Widzew Łódź 2–0 (0–0)
Bramki: 50’ Łabędzki Maciej, 78’ Kaliski Błażej

Skład: Niźnik – Kowalski (78’) Wieczorek), Romek, Malina (78’ Napieraj), Góralczyk – Mazerant (55’ Berłowski), Banasiak, Gierich (70’ Stemplewski), Kaliski (75’ Kuliberda) – Wrona (72’ Lewandowski), Łabędzki

Wojewódzka Liga "Kuchar"

Warta Sieradz - GKS 2:2 (1:0)
Bramki: Rafał Trzmiel (58'), Filip Przybylski (63')
 
Skład: Kędzierski - Orłowski (Skała), Skawiński (Nowak), Zerka, Dymek (Kurdasiński) - Wiewiórowski, Marynowski (Maciejewski), Lewicki, Trzmiel - Wołoszyn (Marczyk), Przybylski

Liga Górski "A"

GKS Bełchatów-Polonia Piotrków 6-2 (4-1)
Bramki: D.Siewiera, M.Stolarczyk, M.Węglewski, Zieliński, Kamecki, Szkudlarek

Skład: Majchrzak (31 Drągowski) - Wojtczyk, Kotowski, Kęsy, Bujacz (31 Stolf) - Stolarczyk (52 Fryś), Walczak, Węglewski (45 Madejczyk), Rośniak (31 Szyszkowski) - Zieliński (40 Kamecki), Siewiera (52 Szkudlarek)