Kolejny bardzo dobry weekend mają za sobą juniorzy GKS Bełchatów. Nasi młodzi zawodnicy wygrali wszystkie mecze i utrzymują się w czubie wszystkich tabel ligowych. Zobacz wyniki, składy i klasyfikacje.

Wojewódzka Liga Junior Starszy
 
GKS - WKS Wieluń 4-2 (3-2)
Bramki: Krok Dawid 1,8, Bartosiak Kacper 43, Zięba Paweł 78

Skład:Pyć (46 Baranowski) - Wojciechowski, Nowak, Renosik, Bieszczad (55 Daczyński) - Rasiński (46 Zięba), Niedzielski (82 Dobrakowski), Bartosiak - Szulc K, (63 Serafin), Krok (46 Cukiernik), Tazbir (55 Rojek)

Wojewódzka Liga Junior Młodszy

GKS Bełchatów - LUKS Bałucz  3-0 (1-0)
Bramki: Bąkowicz Łukasz 37, Wachoł Damian 55, Rynkiewicz Patryk 65

Skład: Lenarcik - Bąkowicz, Świąder, Mazurek (55 Stępień), Krzymiński (58 Grzegorowski), Turniak, Szymański (60 Szmytka), Sitarz Płoszka (50 Grzejda), Warchoł, Rynkiewicz (65 Gajewski)

Wojewódzka Liga "Deyna" 

Laktoza Łyszkowice - GKS Bełchatów 1-9 (1-3)
Bramki: Bociek 1:1 , Bociek 2:1 , Bociek 3:1 , Pałczyński 4:1 , Bociek 5:1 , Biegarczyk 6:1 ,

Zarski 7:1 , Zarski 8:1 , Pietrasik 9:1

Skład: Bruchajzer Kamil, Hertel Mateusz, Biegarczyk Piotr, Jakub Bednarek, Majchrowski Paweł, Stępień Mateusz, Pałczyński  Krystian, Kostrzycki Konrad, Kobiera Kamil, Jasiński Damian, Bociek Mikołaj

Liga Wojewódzka "Kuchar"

 
GKS Ksawerów - GKS Bełchatów 0:1
Bramka: Rafał Marynowski 16 min.
 
Skład: Szulc (65' Kędzierski) - Zerka, Michalski, Skawiński, Dymek (50' Ozga) - Orłowski (55' Skała), Marynowski (50' Maciejewski), Lewicki, Trzmiel (55' Wiewiórowski) - Kutyba (45' Przybylski), Wołoszyn (45' Marczyk)

Liga Wojewódzka "Michałowicz"

UKS SMS Łódź – GKS Bełchatów 2–3 (1–2)
Bramki: Łabędzki Maciek – 2x ( 31’, 38’ ), Wrona Bartek – 66’

Skład: Tomczyszyn, Malina, Augustyniak, Kowalski, Góralczyk – Mazerant, Banasiak ( 75’ Stemplewski ), Gierich, Kaliski ( 70’ Romek), Wrona ( 73’ Berłowski ), Łabędzki

Okręgowa Liga Górski A

GKS Bełchatów - LKS Mierzyn 4-0
Bramki: Rośniak,Szyszkowski,Zieliński,Fryś

Skład GKS: Majchrzak - Stolf, Kotowski (51 Link), Kęsy, Siewiera - Bujacz (20 Wojtczyk), Walczk, Zieliński, Rośniak (51 Fryś) - Szyszkowski, Kamecki (40 Szkudlarek)

Wojewódzka Liga Junior Starszy

Lp    Nazwa            M    P    B+    B-    Z    R    P
1    GKS Bełchatów        18    48    61    13    15    3    0
2    UKS SMS Łódź        19    47    69    18    15    2    2
3    Akademia Piłkarska ŁKS    18    44    64    28    14    2    2
4    LKS Ceramika Opoczno    18    43    65    18    13    4    1
5    Trójka Tomaszów Maz.    19    32    39    27    10    2    7
6    Widzew Łódź        18    32    65    33    10    2    6
7    WKS Wieluń        18    25    41    38    7    4    7
8    MKS Łodzianka        18    16    27    55    5    1    12
9    Lechia 1923 Tomaszów    18    14    25    48    4    2    12
10    UKS Mechanik Radomsko    19    13    21    55    3    4    12
11    PTC Pabianice     18    12    21    56    3    3    12
12    Włókniarz Pabianice    17    7    26    78    2    1    14
13    MKS Metalowiec Łódź    18    5    10    67    1    2    15
14    Concordia Piotrków    0    0    0    0    0    0    0


Wojewódzka Liga Junior Młodszy

Lp    Nazwa            M    P    B+    B-    Z    R    P
1    GKS Bełchatów        20    55    91    6    18    1    1
2    Pogoń Zduńska Wola    20    49    49    26    16    1    3
3    UKS SMS Łódź        19    42    81    23    14    0    5
4    Sport Perfect        20    37    48    22    11    4    5
5    Widzew Łódź        20    33    44    28    10    3    7
6    Boruta Zgierz        20    29    36    41    9    2    9
7    GUKS Gorzkowice        20    29    34    41    9    2    9
8    AP ŁKS            20    24    34    48    7    3    10
9    Włókniarz Mosz.        20    23    31    60    7    2    11
10    MUKS Pelikan Łowicz    20    23    33    50    7    2    11
11    LUKS Bałucz        20    17    28    51    5    2    13
12    Zawisza Rzgów        19    16    29    60    4    4    11
13    LKS Ceramika Opoczno    20    16    21    40    4    4    12
14    Widok-Unia Skierniewice    20    8    16    79    2    2    16


Wojewódzka Liga "Deyna"

Lp    Nazwa            M    P    B+    B-    Z    R    P
1    UKS SMS Łódź        18    45    85    19    15    0    3
2    GKS Bełchatów        18    43    51    13    13    4    1
3    Akademia Piłkarska ŁKS    18    41    62    24    13    2    3
4    Widzew Łódź        18    38    49    11    11    5    2
5    Laktoza Łyszkowice    18    26    52    45    7    5    6
6    LKS Ceramika Opoczno    17    25    31    29    8    1    8
7    LKS Woy Bukowiec Op.    17    23    17    40    7    2    8
8    MKS Kutno        18    19    26    45    5    4    9
9    MUKS Pelikan Łowicz    18    16    26    44    5    1    12
10    Widok-Unia Skierniewice    17    16    23    45    4    4    9
11    MKS-PMOS Zduńska Wola    18    5    10    59    1    2    15
12    Lechia 1923 Tomaszów    17    5    14    72    1    2    14

Wojewódzka Liga "Michałowicz"

Lp    Nazwa                M    P    B+    B-    Z    R    P
1    Akademia Piłkarska ŁKS        16    46    65    4    15    1    0
2    GKS Bełchatów            17    43    88    17    14    1    2
3    UKS SMS Łódź            16    38    70    19    12    2    2
4    Widzew Łódź            17    25    27    22    6    7    4
5    Mazovia Rawa Mazowiecka        16    24    44    30    8    0    8
6    Pogoń Ekolog Zduńska Wola    17    23    24    30    7    2    8
7    KS Włókniarz Zgierz        15    23    28    28    7    2    6
8    Widok-Unia Skierniewice        16    22    33    31    7    1    8
9    KS Warta Sieradz        17    18    33    45    5    3    9
10    MKS Metalowiec            17    14    21    61    4    2    11
11    GUKS Gorzkowice            16    7    21    74    2    1    13
12    MULKS Łask            16    0    12    105    0    0    16

Wojewódzka Liga "Kuchar"

Lp    Nazwa            M    P    B+    B-    Z    R    P
1    UKS SMS Łódź        18    54    125    5    18    0    0
2    GKS Bełchatów        17    41    56    12    13    2    2
3    Lechia 1923 Tomaszów    18    37    45    22    11    4    3
4    Widzew Łódź        18    35    71    26    10    5    3
5    Akademia Piłkarska ŁKS    18    35    50    18    11    2    5
6    GKS Ksawerów        17    23    29    31    6    5    6
7    MKS Kutno        18    22    26    51    7    1    10
8    WKS Wieluń        18    20    44    86    6    2    10
9    LKS Woy Bukowiec Op.    18    17    34    62    5    2    11
10    SAS Unia Skierniewice    18    12    18    73    3    3    12
11    Warta Sieradz        18    9    24    63    2    3    13
12    Widok Skierniewice    18    1    15    88    0    1    17

OLJS

1 GKS Bełchatów SSA         36      13      12      0      1      71:6      65
2 ZKS Włókniarz Zelów         31      13      10      1      2      43:27      16
3 GLKS Zjednoczeni Bełchatów     23      13      7      2      4      49:32      17
4 ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński     19      13      6      1      6      36:24      12
5 KS Poświętne             13      12      4      1      7      26:44      -18
6 LKS Omega Kleszczów         10      12      3      1      8      11:22      -11
7 LKS Mroczków             9      12      3      0      9      20:55      -35
8 LZS Motor Bujniczki         3      12      1      0      11      4:50      -46

Okręgowa Klasa Górski

1 GKS I Bełchatów         45      15      15      0      0      107:6      101
2 GKS II Bełchatów         28      13      9      1      3      66:18      48

3 LKS Omega Kleszczów         26      14      8      2      4      42:36      6
4 UKS ZSP Mechanik Radomsko     25      14      8      1      5      40:32      8
5 LKS Mierzyn             21      15      6      3      6      41:44      -3
6 PKS Polonia Piotrków Tryb.     14      14      4      2      8      42:50      -8
7 UKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 14      14      4      2      8      25:40      -15
8 ZKS Włókniarz Zelów         7      14      1      4      9      24:49      -25
9 GKS Czarni Rozprza         1      13      0      1      12      4:116      -112