Jak co wtorek prezentujemy wyniki juniorskich grup młodzieżowych GKS "Bełchatów" SSA. To nie był niestety udany weekend dla naszych zespołów.

Wojewódzka Liga Junior Młodszy - grupa B

Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów 3:0 (0:0)
 
GKS: Lenarcik (46 Banasiak) - Bąkowicz (46 Stolarczyk), Turniak, Szmytka, Szóstakiewicz (46 Krawczyk) - Dobrakowski, Płoszka (46 Cukiernik), Niedzielski, Bartosiak (46 Rynkiewicz) - Kondracki, Szulc.

Wojewódzka Liga Junior Młodszy - grupa B

Laktoza Łyszkowice - GKS Bełchatów 4:1 (3:0)
Bramka: Kulczycki 65

Skład:  Bruchajzer - Hertel (Rzeźnicki 69'), Bednarek, Stępień (Biegarczyk 41'), Majchrowski, Opyd (Kulczycki 32'), Kostrzycki (Zarski 32'), Raś, Ludwicki (Konecki 55'), Pałczyński (Maciejewski 28'), Łabędzki (Pietrasik 78')

Wojewódzka Liga "Deyna"


GKS Bełchatów - Widok Skierniewice 4:1
Bramki: Kaliski Błażej 3’, Wrona Bartłomiej 18’, 22’, Augustyniak Damian 41’

Skład: Niżnik (41’ Adamczyk) - Romek, Augustyniak, Kowalski, (65’ Wieczorek), Malina (41’ Machura), Mazerant, Gierich, Stemplewski (41’ Bernacki), Kaliski (65’ Lewandowski), Wrona (41’ Berłowski), Wojtysiak (65’ Magiera)   

Wojewódzka Liga "Michałowicz"


GKS Bełchatów - Akademia Piłkarska ŁKS 1:2
   
Wojewódzka Liga "Kuchar"

GKS Bełchatów - Expom Krośniewianka Krośniewice 11:0

Bramki: Bartłomiej Zieliński- 3, Mateusz Szyszkowski- 2, Daniel Rośniak, Wiktor Pokora, Mateusz Szkudlarek, Kacper Wojtczyk, Kacper Szafrański, Damian Siewiera

Skład: Majchrzak (46 Drągowski) - Wojtczyk (36 Stolf), Kotowski, Kęsy, Bujacz (36 Koszelak) - Rośniak (46 Fryś), Siewiera, Szafrański, Szyszkowski - Zieliński, Pokora (36 Szkudlarek)

Liga Górski I rocznika 2000 i młodsi.

GKS Bełchatów - GUKS Gorzkowice 8:0

Skład oraz bramki i asysty:
P. Siewier; S. Pajkert; B. Lisowski; B. Łudczak; P. Kowalczyk; K. Bęben; S. Lesiak; E. Kruszyński (as. 1); M. Stachowicz; K. Pilarczyk; D. Jaceński; P. Mielczarek (br. 1); Karol Błaszczyk; J. Sionkowski (as. 1); J. Karbownik (br. 4); J. Chudzik (br. 1); M. Nowak(br. 2), D. Warnecki.

Najbliższe mecze w Bełchatowie:

09.09.2012 godz. 11.00

GKS Bełchatów I – LUKS Gomunice
Górski

09.09.2012 godz. 13.00

GKS Bełchatów – ZKS Włókniarz Zelów
WLJM

09.09.2012 godz. 15.00

GKS Bełchatów – UKS Mechanik Radomsko
WLJS

09.09.2012 godz. 17

GKS Bełchatów – UKS Mechanik Radomsko
OLJS