Komplet ośmiu zwycięstw i 37 bramek wbitych rywalom oraz wygrany turniej w najmłodszej kategorii - to bilans minionego weekendu w wykonaniu juniorów GKS Bełchatów. Zobacz wyniki i składy.

Wojewódzka Liga Junior Starszy grupa B
 
WKS Wieluń - GKS Bełchatów 1-4 (1-1)
Bramki: Dawid Flaszka (40,85,87), Dawid Krok(64).
 
GKS: Baranowski - Bąkowicz, Turniak, Michalski, Bieszczad - Szulc, Płoszka (52 Szmytka), Cukiernik (46 Sitarz), Bartosiak (46 Krok) - Kondracki, Flaszka
 
Od 15. min graliśmy w dziesiątkę czerwoną kartką ukarany został Bieszczad.

Wojewódzka Liga Junior Młodszy

LUKS Bałucz - GKS Bełchatów 0:2 ( 0:0 )
Bramki: Maciejewski  (57. karny), Bociek (80)

Skład: Bruchajzer - Hertel, Bednarek, Biegarczyk, Majchrowski (Stępień 61), Kulczycki (Żarski 67), Bociek, Maciejewski, Grzejda (Konecki 78), Gajewski (Opyd 48), Łabędzki (Kostrzycki 60)

Wojewódzka Liga "Kuchar"


Mazovia Rawa Mazowiecka-GKS Bełchatów 0-4 (0-2)
Bramki GKS: Wiktor Pokora, Mikołaj Kotowski, Kacper Szafrański, Daniel Rośniak

GKS: Majchrzak - Wojtczyk (60 Link), Kotowski, Kęsy, Stolf (62 Koszelak) - Szyszkowski (55 Bujacz), Siewiera, Szafrański, Rośniak - Zieliński, Pokora (58 Szkudlarek)

Wojewódzka Liga "Deyna"


PTC Pabianice - GKS Bełchatów 2-3 (1–0)
Bramki: Wojtysiak Tomasz 45’, 52’, Augustyniak Damian 77’

Skład: Adamczyk (41’ Niźnik), Romek, Augustyniak, Kowalski (79’ Wieczorek), Malina, Mazerant, Gierich (77’ Kustra), Kaliski, Berłowski (60’ Kuliberda), Wojtysiak, Stemplewski (70’ Bernacki)

Wojewódzka Liga "Michałowicz"


GKS Ksawerów - GKS Bełchatów  0-2 (0-1)
Bramki: Filip Przybylski (21'), Nikodem Wołoszyn (68')
 
Skład: Szulc - Orłowski, Ozga, Michalski, Zerka - Wiewiórowski (70' Skała), Węglewski (50' Marynowski), Lewicki (75' Kurdasiński), Trzmiel (70' Dymek) - Przybylski (75' Nowak), Wołoszyn (70' Stępiński), Kędzierski.

Okręgowa Liga Junior Starszy

GKS Bełchatów - Wolanka Wola Krzysztoporska 6:0 (4:0)
Bramki: Kamil Krawczyk 2, Michał Konecki 2, Mateusz Żarski, Adam Filipiak

Skład: Gorzelański - Rzeźnicki, Dobrakowski, Szóstakiewicz, Machura - Pietrasik, Krawczyk, Kopa, Cieślik (50. Napieraj), Konecki (41. Magiera) - Żarski (46. Filipiak)

Okręgowa Liga "Górski I"


GKS - GUKS Gorzkowice 12:2
Bramki: Zdybowicz 10', 22', 26' Matuszewski 16', 29', Pędziwiatr K. 28', 38, Serafin 18', 59', Bąkowicz 3', Torchalski 14', Karbownik 60'
 
Skład: Pędziwiatr Damian, Serafin Jan, Kowalik Robert, Matuszewski Konrad, Bąkowicz Tomasz, Michalak Damian, Zdybowicz Przemysław, Karbownik Kryspin, Torchalski Kacper, Małecki Damian, Maćkowiak Filip, Pędziwiatr Kamil, Włodarczyk Daniel, Malinowski Wiktor, Drobniewski Piotr, Sudak Piotr

Okręgowa Liga "Górski II"

Czarni Rozprza : GKS II 1:4
Bramki: Jakub Karbownik 2, Piotr Mielczarek, Bartek Łudczak

Drugi turniej w klasie Górski B - wejdź tutaj