Ze zmiennym szczęściem rywalizowali juniorzy GKS Bełchatów podczas weekendowej kolejki ligowej. Zobacz wyniki wszystkich meczow oraz relacje z turniejów.

Wojewódzka Liga Junior Starszy - grupa B
 

GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno 1:1 (1:0)
Bramki: Dobrakowski 8
 
GKS: Paprocki (46 Podleśny) - Bąkowicz, Turniak, Szmytka, Szóstakiewicz - Płoszka, Sitarz, Warchoł (25 Krok), Dobrakowski (46 Bartosiak) - Kondracki, Flaszka
 
Ceramika bramkę zdobyła w 88 min z rzutu karnego (problematycznego).

Wojewódzka Liga Junior Młodszy - grupa B


GKS Bełchatów - Laktoza Łyszkowice 6:0 (3:0)
Bramki: Gajewski (16, 30, 35), Żarski (66), Grzejda (71)

Skład: Bruchajzer (Niżnik 60), Hertel, Bednarek (Stępień 58), Biegarczyk, Opyd (Żarski 51), Majchrowski, Bociek, Maciejewski, Grzejda, Gajewski (Łabędzki 50), Pałczyński (Kulczycki 58),

Wojewódzka Liga "Kuchar"

GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno 0:1

Skład: Majchrzak - Wojtczyk, Kotowski, Kęsy, Stolf (43 Bujacz) - Rośniak, Siewiera (46 Szkudlarek), Szyszkowski, Szafrański - Zieliński, Pokora

Wojewódzka Liga "Deyna"

GKS BEŁCHATÓW – ŁKS ŁASK 0:2 (0:0)

Skład: Niźnik - Romek, Augustyniak, Kowalski, Malina, Mazerant, Gierich, Kaliski, Berłowski (41’ Banasiak), Wojtysiak, Łabędzki (41’ Stemplewski)

Wojewódzka Liga "Michałowicz"

Pelikan Łowicz - GKS 0:3 (0:2)
Bramki: Filip Przybylski (7 min.), Mateusz Wiewiórowski (24min.), Michał Stępiński(68 min.)
 
Skład: Szulc (72' Kędzierski) - Orłowski, Michalski, Ozga (60' Skawiński), Dymek (70' Kurdasiński) - Trzmiel (70' Nowak), Marynowski, Węglewski (55' Skała), Wiewiórowski - Przybylski (72' Rośniak), Wołoszyn (65' Stępiński)

Okręgowa Liga Junior Starszy

GKS Bełchatów - Sparta Ostrów 3:2
Bramki: Dominik Cukiernik 2, Wiktor Pietrasik

Skład: Gorzelański - Machura, Kostrzycki, Cieślik, Napieraj - Filipiak, Cukiernik (75. Dobrakowski), Konecki, Magiera (75. Krok) - Pietrasik, ?

Liga "Górski" 2000


Polonia Gorzędów - GKS I  0:5
Bramki: Bąkowicz 19; Michalak 35; Torchalski 47; Pędziwiatr K. 51; Maćkowiak 54'

Skład: Pędziwiatr Damian - Malicki Szymon, Serafin Jan, Matuszewski Konrad, Bąkowicz Tomasz, Torchalski Kacper, Maćkowiak Filip, Pędziwiatr Kamil, Włodarczyk Daniel, Malinowski Wiktor, Michalak Damian, Drobniewski Piotr, Sudak Piotr, Cheda Dawid

Liga "Górski" 2001

Szóstka Radomsko - GKS Bełchatów 2:2
Bramki: Kuba Karbownik 2

IV turniej klasa "Górski B"
Wejdź tutaj

II turniej klasa "Górski" 2003
Wejdź tutaj