Sześć zwycięstw, dwa remisy i aż 37 bramek wbitych rywalom - to ogólny bilans minionego weekendu w wykonaniu naszych juniorów. Zobacz wyniki i składy.

Wojewódzka Liga Junior Starszy - grupa B
 
Mechanik Radomsko - GKS Bełchatów  0-7 (0-5)
Bramki: Dobrakowski 17,Flaszka 19,40,Sitarz 21,Cukiernik 43,Bartosiak 67,Grzejda 74.
 
Skład: Paprocki - Bąkowicz, Turniak, Świąder, Szóstakiewicz - Dobrakowski, Szymański, Sitarz, Bartosiak - Cukiernik (46 Grzejda), Flaszka.

Wojewódzka Liga Junior Młodszy - grupa B

Włókniarz Zelów - GKS Bełchatów 2:5 (0:1)
Bramki: Gajewski 11', Biegarczyk 49', Raś 64', Maciejewski 72', 78

Skład: Niżnik (Bruchajzer 67"), Hertel, Stępień, Biegarczyk, Majchrowski, Bociek (Ciurzycki 66'), Kulczycki (Opyd 50'), Pałczyński, Raś, Maciejewski, Gajewski (Konecki 60')

Wojewódzka Liga "Kuchar"

GKS Bełchatów - SMS Łódź 3-3 (0-2)
Bramki dla GKS:Kacper Szafrański -2, Maciej Węglewski

Skład: Majchrzak - Wojtczyk, Kotowski, Szafrański, Stolf - Rośniak, Siewiera, Zieliński, Węglewski, Szyszkowski (62 Bujacz) - Pokora

Wojewódzka Liga "Deyna"


GKS BEŁCHATÓW – Mazovia Rawa Mazowiecka 1-0 (1–0)
Bramka: 35’ Banasiak Kacper

Skład: Adamczyk - Romek, Augustyniak, Kowalski, Malina, Mazerant, Gierich, Kaliski, Banasiak, Wojtysiak (41’ Wrona), Berłowski

Wojewódzka Liga "Michałowicz"


Boruta Zgierz - GKS 0:2 (0:1)
Bramki: Damian Michalski (6' rzut wolny), Filip Przybylski (60' głową)
 
Skład: Szulc (70, Kędzierski) - Zerka, Michalski, Skawiński, Dymek - Trzmiel (34' Kutyba), Ozga (71' Nowak), Marynowski (61' Lewicki ), Wiewiórowski (62' Skała ) - Przybylski (70' Stępiński), Wołoszyn (72' Rośniak)
 
Okręgowa Liga Junior Starszy

Astoria Szczerców - GKS Bełchatów 1-1 (1-1)
Bramka: Damian Szmytka

Skład: Tomczyszyn (46. Banasiak) - Malejak, Szmytka, Bieszczad, Wieczorek - Pietrasik, Płoszka, Filipiak (52. Machura), Magiera (55. Napieraj) - Łabędzki, Lewandowski

Liga "Górski" 2000


PIOTRCOVIA - GKS I  0-16
Bramki: Zdybowicz 7, Bąkowicz 3, Matuszewski 2, Kowalik, Maćkowiak, Małecki, Serafin

Skład: Pędziwiatr Damian, Malicki Szymon, Serafin Jan, Matuszewski Konrad, Bąkowicz Tomasz, Zdybowicz Przemysław, Kowalik Robert
Torchalski Kacper, Maćkowiak Filip, Pędziwiatr Kamil, Włodarczyk Daniel, Malinowski Wiktor, Michalak Damian, Małecki Damian, Drobniewski Piotr, Sudak Piotr, Cheda Dawid

Liga "Górski" 2001

LUKS GOMUNICE - GKS II 0:2 
Bramki: Kuba Karbownik 2

IV turniej klasa "Górski" 2003 - wejdź tutaj