Juniorzy GKS "Bełchatów" SSA mają za sobą kolejny udany weekend, po którym zajmują czołowe lokaty w swoich ligach. Na szczególne uznanie zasługuje wynik juniorów starszych, którzy rozgromili UKS SMS Łódź.

Liga Wojewódzka Junior Starszy (2. miejsce)

GKS Bełchatów - UKS SMS Łódź 4:0 (1:0) (!)
Bramki: Mielczarek (3, 73), Piekielny (79. k), Tazbir (86.)

GKS: Błażejwski- Wojciechowski (46. Wroński M.), Daczyński, Nowak, Szymonek (73. Sznigir) - Mielczarek, Piekielny, Rojek (55. Nonckiewicz), Rośniak (46. Sadziński) – Gajda (46. Gołuch), Pęciak (64. Tazbir)

Liga Wojewódzka „Deyna” (1. miejsce)

Zawisza Rzgów - GKS Bełchatów 1:5
Reczyk 3, Bąkowicz 2

Paprocki Krystian (47. Telążka Paweł) - Bąkowicz Łukasz (55. Sidowski Marcin), Grzegorowski Filip (47. Majkowski Dawid), Herman Mateusz (53. Pyrgiel Damian), Raś Mikołaj, Płoszka Tomasz - Turniak Bartosz, Sitarz Michał, Kondracki Bartłomiej (68. Kaczmarek Przemysław), Reczyk Przemysław (60. Zawodziński Waldemar) - Bąkowicz Tomasz

Liga Wojewódzka ,,Michałowicz" (2. miejsce)

GKS Bełchatów - Victoria Szadek 8:2 (4:0)
Pałczyński 3 (15, 25, 38), Żarski (32.) - Opyd 2 (55., 65.), Czeczotka 2 (60., 75.)

Miazek (Bruchajzer, 40) - Hertel (Jasiński, 40), Stępień, Mateusz (Strąkowski, 40), Bednarek (Bakalarczyk, 40), Biegarczyk (Sprzążka,40), Pałczyński (Opyd, 40), Kostrzycki, Ciurzycki, Konecki, Majchrowski, Żarski (Czeczotka, 40)

Liga Wojewódzka „Kuchar” (3. miejsce)

GKS Bełchatów – Pogoń Zduńska Wola 4:0 (2:0)
Wrona 14., 50., Mazerant  24. , Kuliberda 66.

Tomczyszyn - Wieczorek (36. Góralczyk), Kowalski, Augustyniak (55. Maniecki), Malina (55. Mularczyk) - Stemplewski (36. Lewandowski ), Banasiak (55. Marczyk), Mazerant  - Wrona, Łabędzki (55. Kuliberda)

Klasa Okręgowa „Górski” I (1. miejsce)

Polonia Piotrków Tryb. - GKS I 0:13 (0:8)
Michał Stępiński 3, Hubert Berłowski 4, Rafał Trzmiel 2, Filip Przybylski 1, Michał Dymek 1, Wiktor Maciejewski 1, Damian Michalski 1

GKS: Szulc (31. Kędzierski) - Dubieński (35. Kurdasiński), Skawiński, Przybylski, Kwapisz (34. Zerka) - Wiewiórowski (35. Nowak), Michalski, Berłowski, Dymek - Stępiński (34. Kutyba), Trzmiel (37. Maciejewski)

Klasa Okręgowa Junior Starszy

Ceramika Paradyż – GKS Bełchatów 0:8 (0:4)
Nonckiewicz (72., 79., 82.), Serafin (41., 70.), Korenik (24. k.), Michalczyk (21.), Paluszkiewicz (17.)

Kupisz – Jażdżyk, Jacak (58. Renosik), Pawlik, Jaszczyk – Rzepecki, Korenik (63. Rasiński), Serafin, Michalczyk (69. Manikowski), Sońta (46. Górecki) – Paluszkiewicz (46. Nonckiewicz)