Wszystkich Kibiców zapraszamy do co tygodniowego raportu z spotkań naszych juniorów.

Liga Wojewódzka Junior Starszy

Ceramika Opoczno – GKS Bełchatów 0:1 (0:0)
Bramka: Mielczarek (75.)

GKS: Filipiak- Wroński M ,Nowak, Daczyński, Wuszt (52. Szymorek) –Mielczarek (82. Sznigir), Piekielny (46. Rojek), Nonckiewicz (46. Sadziński), Gołuch (78. Luter) - Pęciak , Gajda (46. Kowalczyk)


Liga Wojewódzka „Deyna”

GKS Bełchatów - Sportperfect 4:2
Bramki:  Sitarz (16. K, 48. k), Raś (73., 75.)
 
GKS: Miazek Kamil - Bąkowicz Łukasz (78. Sidowski Marcin), Majkowski Dawid, Świąder Mateusz, Raś Mikołaj (78. Grzegorowski Filip) Płoszka Tomasz (55. Mielczarek Konrad) - Turniak Bartosz (78. Pyrgiel Damian), Herman Mateusz (78. Grzejda Damian), Sitarz Michał, Reczyk Przemysław- Bąkowicz Tomasz (74. Kondracki Bartłomiej)


Wojewódzka Liga ,,Michałowicz"

GKS Bełchatów - MKS 2000 Tuszyn 4:0(2:0)
Bramki: Pałczyński (20.),Żarski (35.),Opyd (60.),Bednarek (62.)

GKS: Bruchajzer, Hertel (Kobiera,41), Stępień Michał (Strąkowski,55),Bednarek, Biegarczyk (Bociek,55) Jasiński (Stępień Mateusz,41), Konecki (Opyd,41), Ciurzycki, Grzejda (Majchrowski,41)
Pałczyński(Czeczotka,41),Żarski


Liga Wojewódzka "Kuchar"

GKS Bełchatów – Włókniarz Zgierz 4:1 (2:0)
Bramki: Mazerant  (11.), Łabędzki (20., 50.), Banasiak (60.)

GKS: Tomczyszyn ( 20. Niżnik), Wieczorek, Góralczyk ( 45. Augustyniak), Kowalski , Malina ( 55. Mularczyk) , -   Stemplewski ( 36. Lewandowski ), Banasiak  , Mazerant ( 55. Marczyk), Gierich ( 55. Filipiak)  - Wrona ( 55. Kuliberda), Łabęd


Liga okręgowa „Górski”

GKS Bełchatów - Ruch Chrzanowice 12:0 (6: 0)
Bramki: Michał Kutyba 7, Hubert Berłowski 2, Michał Stępiński 2, Rafał Trzmiel 1.

GKS: Szulc (Kędzierski ) – Kurdasiński (Dubieński), Zerka (Kwapisz), Skawiński, Przybylski (Stępiński)- Nowak (Orłowski), Berłowski (Michalski), Maciejewski, Dymek (Wiewiórowski) - Trzmiel, Kutyba



Wojewódzka Liga Junior Młodszy

Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów 3:1 (0:1)
Bramka: Szóstakiewicz (5.)

GKS: Paprocki-Olborski(79'Kopa), Stanisławski, Michalski, Szóstakiewicz(75'Mituła), Kazimierczak, Niedzielski, Dobrakowski, Szulc P.(65'Wójcicki), Krok, Niedbała(55' Cukiernik)


Klasa Okręgowa Junior Starszy

WOY Bukowiec Opoczyński – GKS Bełchatów 2:1 (2:1)
Bramka: Paluszkiewicz (4.)

GKS: Kupisz (46. Jażdżyk) - Wojciechowski, Jacak, Pawlik (63. Renosik), Jaszczyk, Rzepecki (70. Manikowski), Korenik, Rasiński (63. Serafin), Tazbir, Paluszkiewicz, Sonta (46. Górecki)