Niedzielnymi meczami zakończyła się runda jesienna w wojewódzkich klasach rozgrywkowych juniorów. Nasi reprezentanci na razie wszędzie na medalowych pozycjach!
Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych grup rozgrywkowych z ostatniego weekendu jednocześnie gratulując chłopakom tak dobrych wyników!

Liga Wojewodzka Juniorów Starszych – 1. miejsce

GKS - LUKS Bałucz 2:1 (0:1)
Bramki: Paluszkiewicz (65.), Sadziński (74.)

Paprocki Krystian - Wojciechoski Oskar (6.8 Tazbir Jakub), Nowak Kamil, Sznigir Jakub, Szymorek Mateusz - Mielczarek Dawid, Piekielny Kamil, Niedzielski Konrad (85. Serafin Szymon), Rośniak Filip (60. Paluszkiewicz Jakub) - Gołuch Piotr (Rasiński Arkadiusz), Sadziński Kamil

Liga Wojewódzka Junior Młodszy – 2. miejsce

GKS Bełchatów - MKS PMOS Zduńska Wola 5:0 (1:0)
Dawid Niedbała (19., 65., 67.), Jakub Dobrakowski 44., Damian Gul 50.

Pyć (60' Banasiak) - Badecki, Stanisławski, Michalski, Szóstakiewicz (55' Olborski), Wójcicki (45' Mituła), Gul, Dobrakowski (55'Kopa), Kazimierczak (68'Grzejdziak), Krok (75'Baranowski), Niedbała (75'Cukiernik)

Liga Wojewódzka „Deyna” – 3. miejsce

Włókniarz Moszczenica - GKS Bełchatów 0:3
Herman Mateusz (20., 37.), Bąkowicz Tomasz  (48.)

Paprocki Krystian (58.Telążka Paweł) - Bąkowicz Łukasz (51. Sidowski Marcin), Majkowski Dawid (68. Kaczmarek Przemysław), Świąder Mateusz, Grzegorowski Filip (58. Borucki Łukasz) - Turniak Bartosz, Sitarz Michał, Płoszka Tomasz (63.Kondracki Bartłomiej), Herman Mateusz (68.Zawodziński Waldemar) - Bąkowicz Tomasz (63.Ziółczyk Michał), Reczyk Przemysław

Liga Wojewódzka „Michałowicz” – 2. miejsce

WOY Bukowiec Opoczyński -  GKS Bełchatów 2:4 (1:2)
Bakalarczyk (20.), Jasiński (30.), Pałczyński (55.), Grzejda (60.)

Miazek (Bruchajzer, 60) - Hertel, Bednarek, Stępień Michał (Stępień Mateusz, 50), Majchrowski (Kobiera, 72), Jasiński (Opyd,60), Ciurzycki, Kostrzycki, Grzejda, Bakalarczyk (Pietrasik, 60), Pałczyński

Liga Wojewódzka „Kuchar” – 2. miejsce

Świt Kamieńsk - GKS Bełchatów 0:6
Magiera (8.), Wrona (13.), Malina (19.), Banasiak (22.), Mazerant (38.), Marczyk (49.)

Mikołaj Gorzelański (36. Jakub Tomczyszyn), Damian Augustyniak (36. Piotr Góralczyk), Damian Michalski (36. Grzegorz Kowalski), Michał Malina (36. Łukasz Marzec), Jakub Kuliberda (36. Michal Lewandowski), Oskar Mazerant, Kacper Banasiak, Dominik Stemplewski (48m. Adrian Mularczyk), Bartłomiej Wrona, Krystian Marczyk, Dawid Magiera (55.Adam Filipiak)

Klasa Okręgowa Junior Starszy

GKS Bełchatów – Astoria Szczerców 3:3 (1:1)
Nonckiewicz, Sońta, Manikowski

Filipiak (85. Stefanek) – Jażdżykowski (46. Wuszt), Jaszczyk (46. Jacak), Wroński, Pawlik (46. Stępień) - Rzepecki, Korenik, Nonckiewicz, Manikowski (66. Michalczyk) - Pęciak, Sońta

Bardzo dobrze radzą sobie także chłopcy z klasy okręgowej "Górski", którzy zajmują pierwsze miejsce z kompletem punktów i stosunkiem bramek 71:1 a druga drużyna plasuje się na miejscu trzecim.