Ze zmiennym szczęściem występowali nasi juniorzy w swoich klasach rozgrywkowych. Zobacz opisy poszczególnych meczów.

Liga Wojewódzka Juniorów Starszych
9.10.2010r godz.15

GKS - Widzew Łódź 1:2 (0:0)
Szymorek (90.)

GKS: Błażejewski – Wojciechowski (46. Wuszt), Nowak, Sznigir, Szymonek -Mielczarek, Piekielny, Nonckiewicz, Rośniak (46. Sadziński) - Pęciak, Gajda (8. Gołuch, 80. Tazbir)

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych
9.10.2010r godz.13

GKS - Widzew Łódź 2:1 (2:0)
Wójcicki (5.), Niedbała (19.)

GKS: Baranowski – Badecki (66. Cukiernik), Stolarczyk, Michalski, Szóstakiewicz, Wójcicki (60. Szulc P.), Stanisławski, Dobrakowski, Kazimierczak (64. Mituła), Niedbała (70. Bieszczad), Krok

Wojewódzka Liga „Deyna”

Pogoń Zduńska Wola - GKS Bełchatów 1:1
Reczyk Przemysław (77.)
 
Paprocki Krystian - Bąkowicz Łukasz (72. Sidowski Marcin), Majkowski Dawid, Świąder Mateusz (53. Herman Mateusz), Grzegorowski Filip, (64.Grzejda Damian), Płoszka Tomasz (70. Kondracki Bartłomiej) - Turniak Bartosz, Sitarz Michał, Raś Mikołaj, Reczyk Przemysław - Bąkowicz Tomasz

Liga Wojewódzka ,,Michałowicz"

Pelikan Łowicz  - GKS Bełchatów 3:2 (1:2)
Żarski (10.), Biegarczyk (25.)

Bruchajzer - Hertel, Stępeń Michał, Bednarek, Biegarczyk, Kostrzycki (Czeczotka, 78), Konecki (Jasiński, 41), Ciurzycki, Grzejda (Opyd,60), Pałczynski, Żarski (Rzeźnicki, 70)

Liga Wojewódzka „Kuchar”

Warta Sieradz - GKS Bełchatów 2:6 (2:4)
Mazerant (11.), Łabędzki (1.), (2,) (12)., Wrona (8.), (37.), Banasiak (67).

Niżnik (60. Gorzelański), Wieczorek, Góralczyk, Augustyniak (55. Marzec), Kowalski -   Stemplewski (50. Mularczyk), Banasiak, Mazerant, Lewandowski ( 61. Magiera) -Wrona, Łabędzki (30. Kuliberda)

Klasa Okręgowa Junior Starszy

GKS Bełchatów - LKS Mroczków 9:0
Luter 3, Paluszkiewicz 3, Jacak 1, Seweryn 1, Rzepecki 1

Kupisz – Jażdżyk, Jacak (46. Renosik), Pawlik, Jaszczyk - Rzepecki, Korenik, Seweryn (55. Rasiński), Manikowski - Paluszkiewicz, Luter (46. Sońta)

Klasa Okręgowa Górski I
             
Młode Wilki Radomsko - GKS I  0:11 (0:6)
Trzmiel 6, Michalski 2, Nowak 2, Berłowski 1

Szulc - Dubieński, Lewicki (Zerka), Skawiński, Przybylski (Kwapisz) – Orłowski (Nowak), Michalski, Berkowski (Maciejewski), Dymek (Wiewiórowski) - Trzmiel, Kutyba (Stępiński)

Klasa Okręgowa Górski II

Polonia Piotrków Trybunalski - GKS Bełchatów 0:6
Zieliński (20.), (25)., (34), Siewiera (42)., Rośniak (51)., Wojtczak (58).

Sebastian Majchrzak (45. Paweł Drągowski) - Damian Siewiera, Mikołaj Kotowski, Sebastian Link, Maciej Węglewski (50. Mateusz Szkudlarek) - Michał Moskot (30. Daniel Rośniak), Bartek Zieliński, Paweł Bujacz, Mateusz Spaleniak - Mateusz Szyszkowski (55. Kacper Wojtczak), Mikołaj Kamecki (45. Paweł Fryś)