Sześć ligowych zwycięstw, remis i wygrany miniturniej - oto bilans naszych grup młodzieżowych z minionego weekendu. Zobacz wyniki i opisy.

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych
Włókniarz Pabianice - GKS 0:1 (0:0)

Pęciak (67.)

GKS – Błażejewski -Wroński, Sznigir, Nowak, Szymonek (46. Wuszt) – Gołuch (82. Rojek), Piekielny, Nonckiewicz (80. Daczyński), Mielczarek (58. Rośniak) – Pęciak (86. Paluszkiewicz), Sadziński

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
Włókniarz Pabianice - GKS 0:3 (0:2)

Niedbała (16.), Szóstakiewicz (35.),  Mituła (77.)

Baranowski (41'Pyć) - Badecki, Stolarczyk, Michalski, Szóstakiewicz, Kazimierczak (50' Mituła), Stanisławski (41' Dobrakowski), Niedzielski (79' Banasiak), Wójcicki (50' Szólc P.), Krok (70' Grzejdziak), Niedbała (77' Kopa)

Liga.Wojewódzka ,,Michałowicz"
GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno 1:1

Żarski (75.)

Miazek (Bruchajzer,41), Hertel, Bednarek, Stępień Michał, Biegarczyk (Majchrowski,41), Pałczyński (Stępień Mateusz,25), Kostrzycki (Czeczotka,41-Sprzążka,79), Ciurzycki, Konecki, Opyd (Bakalarczyk,65) - Żarski

Liga Wojewódzka „Kuchar”
GKS  Bełchatów – Ceramika Opoczno 5:1 (3:1)

Wrona (4.,35.,56.), Augustyniak (35.), Mularczyk (65.)
 
Niżnik (36. Tomczyszyn) - Wieczorek, Góralczyk (50. Stemplewski), Kowalski (60. Marzec), Malina (36. Michalski) - Gierich (60. Mularczyk), Augustyniak, Mazerant, Lewandowski - Wrona (55. Kuliberda), Trzmiel (36. Marczyk)

Liga Wojewódzka „Deyna”
GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno 3:0 (1:0)

Reczyk Przemysław (30,52), Sitarz Michał (71)

Paprocki Krystian (65.Telążka Paweł) - Bąkowicz Łukasz (71. Grzegorowski Filip), Majkowski Dawid, Świąder Mateusz, Dylewski Artur (41. Płoszka Tomasz); Herman Mateusz - Turniak Bartosz, Sitarz Michał, Raś
Mikołaj (58. Sidowski Marcin), Grzejda Damian (71. Pyrgiel Damian) - Reczyk Przemysław

Klasa Okręgowa Junior Starszy
RKS Radomsko – GKS Bełchatów 0:6 (0:2)
Sońta (12., 17.), Paluszkiewicz (54.), Stefanek (63.), Serafin (70), Tazbir (80.)

Filipiak – Jażdżyk, Kornik, Renosik, Pawlik – Tazbir, Rasiński, Serafin, Bartosiak – Sońta, Paluszkiewicz (56. Stefanek)

Liga Okręgowa Górski
GKS - Ruch 4:1
10. sam, 15. Szyszkowski, 40. Michalak, 50. Zieliński

Majchrzak (50. Drągowski) - Kotowski, Siewiera, Kęsy, Link (40. Rośniak) - Bujacz (55. Szkudlarek), Węglewski, Zieliński (55. Wojtczyk), Spaleniak (30. Michalak) - Szyszkowski (45. Fryś), Moskot (30. Zdybowicz)

W niedzielę na sztucznej nawierzchni odbył się także miniturniej z udziałem GKS 1998, Widzewa i Korony. Podopieczni trenera Mariusza Przybylskiego wygrali oba spotkania.

Wyniki:

GKS - Widzew 4:0 ( Filip Przybylski 2, Michał Kutyba 1, Rafał Trzmiel 1)
GKS - Korona Kielce 3:0 ( Przybylski, Trzmiel, Krystian Marczyk)
Widzew - Korona 3:1

Tabela:
1. GKS 6 pkt ; 7:0 br.
2. Widzew 3 pkt. 3:4 ;
3. Korona 0 pkt. 1: 6 ;

Skład GKS : Szulc (Kędzierski) - Dubieński (Kurdasiński ), Michalski (Zerka), Skawiński (Lewicki), Dymek (Kwapisz) - Orłowski (Nowak), Berłowski (Maciejewski ), Trzmiel, Przybylski (Wiewiórowski) - Kutyba (Stępiński ), Marczyk (Bąkowicz )